Kobiece Trójmiasto to miejsce dla każdej kobiety. Piszemy dla Was i o Was. Tu poruszamy regionalne sprawy z nutką kobiecości dotyczące kultury miejskiej, imprez, wydarzeń, aktualności.

Kobiece Trójmiasto to codzienna wiedza, artykuły, relacje, spotkania z ciekawymi kobietami, przepisy, porady, inspiracje, ogłoszenia, baza firm, listy czytelniczek.

Misją Kobiecego Trójmiasta jest inicjowanie i wspieranie wszelkich form aktywności płci pięknej oraz popularyzacja ich działań w Trójmieście oraz całym pomorskim regionie.

To przestrzeń dla kobiet pragnących się rozwijać społecznie i kulturowo. Chcących wiedzieć więcej, działać, tworzyć i żyć na własnych zasadach. Portal, który pokazuje jak brać sprawy w swoje ręce, uczy walczyć o marzenia, ambicje, o siebie. Motywuje do dbania o ducha i ciało, żeby czuć się dobrze i świetnie wyglądać.

Kobiece Trójmiasto to czas aby zatrzymać się, odetchnąć i zawsze BYĆ SOBĄ!

Zapraszamy do codziennej lektury. Wejdź i sprawdź, co mamy dla Ciebie! Zanurz się w kobiecą duszę Trójmiasta.

Kobiece Trójmiasto to również TY!

Tutaj przeczytasz, jak to wszystko się zaczęło: Historia zagubienia i poszukiwania
Zapraszamy do umieszczania swoich wydarzeń, ogłoszeń lokalnych, ulubionych przepisów, inicjatyw kobiecych, usług dla kobiet itp. Niech inni dowiedzą się co robisz wyjątkowego. Możesz pisać do nas i dla nas.

kontakt@kobiecetrojmiasto.pl

790-719-353