TRAMpki – spotkania podróżujących kobiet

0
185

Spotkania Podróżujących Kobiet po raz szósty w Gdańsku

Trzy dni opowieści o podróżach, rozmów w nieformalnej atmosferze, praktycznych warsztatów i wydarzeń towarzyszących, m.in.: bookcrossing książek podróżniczych, wycieczki po Gdańsku oraz konkursy – tak zapowiada się program szóstej edycji TRAMPek – Spotkań Podróżujących Kobiet w Gdańsku, które odbędą się 24-26 maja w Europejskim Centrum Solidarności oraz Kawiarni Filmowej „W Starym Kadrze”.

Jest to jedyny w Polsce festiwal podróżniczy tworzony przez kobiety dla kobiet: dzielą się doświadczeniem, inspirują i swoim przykładem przekonują, że warto spełniać marzenia o podróżowaniu.

Więcej informacji na stronie: www.trampki.travel.pl 

– Podróżowanie solo ciągle wzbudza wiele emocji i obaw – tłumaczy inicjatorka festiwalu Anita Demianowicz. – Chcemy, by dzięki dzieleniu się doświadczeniem z podróży wyposażyć kobiety w wiedzę i umiejętności, które pozwolą na odważniejsze podejmowanie decyzji o samodzielnej podróży.

W programie tegorocznej edycji znalazły się praktyczne warsztaty, dotyczące m.in.: fotografowania smartfonem, tworzenia ciekawej opowieści, szoku kulturowego, podróży rowerowych oraz samoobrony.
W dniu prelekcji pojawią się opowieści nie tylko o podróżach na emeryturze i z dzieckiem ale także o pracy w drodze, o spotkanych kobietach i o tym, że nie zawsze wszystko wychodzi jak powinno. Chciałybyśmy Was zaprosić na specjalny panel poświęcony reporterkom w podróży: Joanny Szyndelr, Agaty Romaniuk i Agnieszki Rostkowskiej i przyjrzeć się ich pracy „od kuchni”.

 Partnerami wydarzenia są Miasto Gdańsk, Europejskie Centrum Solidarności oraz Kawiarnia Filmowa „W Starym Kadrze”.

 TRAMPki – Spotkania Podróżujących Kobiet, Gdańsk, 24-26 maja 2019 r.

Miejsca:
Europejskie Centrum Solidarności
(pl. Solidarności 1),
Kawiarnia Filmowa „W Starym Kadrze” (ul. Lawendowa 2/3)

 Szczegóły na: trampki.travel.pl oraz https://www.facebook.com/trampki.travel

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/384471301994422/

 

Przygotowała Alicja Morena 

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here