Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk 2019

  0
  144

  Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk to ogólnopolskie wydarzenie skierowane głównie do kobiet aktywnych w sieci: blogerek, youtuberek, instagramerek, osób publicznych oraz aktywnych w mediach i świecie kultury, prowadzących jednocześnie swoje kanały w social media i tworzących w internecie.

  Wydarzenie skierowane jest do kobiet aktywnych w internecie i posiadających minimum 1 kanał (na platformach mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube, Twitter), na którym są na bieżąco publikowane nowe i odpowiedzialne treści. Wiek potencjalnych uczestniczek nie będzie blokadą do zgłoszenia swojego uczestnictwa w wydarzeniu. Jedynym ograniczeniem będzie pełnoletność.
  Co więcej, przewidujemy również miejsca dla mężczyzn, którzy współtworzą kanał z kobietami oraz tych, którzy w swojej działalności współpracują i wspierają kobiety.
  Wszystkie osoby zgłaszające chęć uczestnictwa w festiwalu przejdą weryfikację i na tej podstawie otrzymają uprawnienia do korzystania ze wszystkich atrakcji festiwalu. Dla gości planowany udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

  Premierowa edycja Festiwalu Kobiet Internetu odbędzie się w Gdańsku w dniach 23-24 listopada 2019 roku.

  Linki do wydarzenia:
  https://www.facebook.com/events/900375623672578/

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here