Najlepsze pomysły na prezenty świąteczne!

prezenty na święta 2021
5/5 - (3 votes)

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy otacza nas niesamowita i magiczna atmosfera. Wszyscy wyczekujemy spotkania z bliskimi przy wigilijnym stole. Tradycyjnie w tym czasie obdarowujemy się drobnymi upominkami. Prezenty świąteczne warto zakupić wcześniej, aby nie szukać ich przed samymi świętami, ponieważ może się okazać, że niektóre będą już niedostępne. W szale świątecznych zakupów nie można zapomnieć, że najważniejsze są osoby, dla których kupujemy podarki. 

Prezent na gwiazdkę dla babci i dziadka

Osoby starsze z reguły nie lubią dostawać ekscentrycznych prezentów. Jest kilka opcji, które niemal zawsze sprawdzą się jako idealny upominek dla dziadków.

  • dobrej jakości herbata lub kawa
  • książka (zgodna z zainteresowaniami dziadków i z dużym drukiem)
  • album na zdjęcia
  • filiżanka z porcelany
  • rękodzieło

Dla dziadków, którzy wychowywali się w trudnych czasach liczy się przede wszystkim pamięć. W związku z tym każdy prezent, który będzie kupiony lub zrobiony samodzielnie z myślą o nich to strzał w dziesiątkę!

Prezenty pod choinkę dla żony lub męża

Najbliższe osoby bardzo często przywiązują uwagę do prezentów, które dostają od partnerów. Odpowiedni dobór upominku świadczy o tym, że druga połówka zna pasje oraz zainteresowania małżonka. Podczas zakupu świątecznego upominku dla żony warto sprawić jej coś zgodnego z jej hobby. Absolutnie nie wypada kupować akcesoriów kuchennych czy sprzętu do sprzątania. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy partnerka sama o nie poprosi. W przypadku prezentów dla mężczyzn panie powinny wyjść poza utarty schemat związany z wodą kolońską, czy ręcznie robionymi skarpetami. Zaskocz swojego partnera i kup coś o czym marzył przez cały rok!

Pomysły na prezenty świąteczne dla przyjaciół

W czasie świąt najczęściej obdarowujemy nie tylko najbliższą rodzinę, ale również najlepszych przyjaciół. Świetnym pomysłem na tanie prezenty świąteczne są kubki ze śmiesznymi napisami, spersonalizowane koszulki, albo ręcznie robione exploding boxy. Wszystkie te rzeczy kosztują nie więcej niż kilkadziesiąt złotych, a obdarowane osoby na pewno będą zadowolone.