Konferencja o złości. Siła w Tobie.

  0
  72
  Kiedy:
  12 Październik 2019@09:30 – 15:00
  2019-10-12T09:30:00+02:00
  2019-10-12T15:00:00+02:00
  Gdzie:
  Armii Krajowej 22
  Gdynia
  Koszty:
  99-129zł
  Kontakt:
  Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion
  790 761 235
  Konferencja o złości. Siła w Tobie. @ Armii Krajowej 22

  ZŁOŚĆ – uważamy ją za złą, niedobrą i niechcianą. Tak nas wychowano, nieustannie powtarzając: „uspokój się”, „nie płacz”, „przestań się tak zachowywać”, „nic się nie stało”. Jako dorośli wychowani w przeświadczeniu, że nie wolno nam się złościć nie umiemy z nią współpracować, wydaje nam się obezwładniającą siłą, wpędzamy się w poczucie winy, wyrzuty sumienia, podważamy swoje kompetencje, jeśli mamy dzieci, uważamy się za złego rodzica, bagatelizujemy ją, uważając za nieważną.
  Doświadczamy jej codziennie, w najróżniejszych sytuacjach w domu czy w pracy, nie korzystając z jej potencjału.
  Tymczasem prawda o złości jest zupełnie inna.

  Zapraszamy na konferencję podejmującą na wielu płaszczyznach problem złości rodzicielskiej, złości pomiędzy partnerami w związku oraz złości przeżywanej przez dziecko. Grono specjalistów w dziedzinach psychologii, psychoterapii, pedagogiki, pracy z ciałem, Zen Coachingu podejmie temat, by rozprawić się z tym, co nieprawdziwe o złości. W programie prelekcje i spotkania w kilkunastoosobowych grupach z prelegentami, kilka godzin solidnej dawki wiedzy i praktyki.

  Naucz się rozpoznawać momenty, gdy zbliża się fala złości, naucz się ją zatrzymać i wykorzystać jako siłę dla Ciebie. Bo złość jest pobudzającą, napędzającą do działania siłą, motywującą, informacją, która ma mi służyć: by zatroszczyć się o siebie i o to, co jest dla mnie ważne. Jest sygnałem przekroczenia naszej granicy, sygnałem dla mnie, czym naprawdę powinienem/powinnam się zająć.

  Jak ją zrozumieć?
  Jak nią zarządzać?
  Jak nawiązać kontakt ze złością, ze swoim ciałem, z wysyłanymi przez nie komunikatami, tak by z niej korzystać?

  7️⃣ prelegentów
  5️⃣ prelekcji
  5️⃣ spotkań o charakterze warsztatowym w kilkunastoosobowych grupach (1 do wyboru dla każdego z uczestników)

  Zarejestruj się już dziś! ⤵️
  https://evenea.pl/event/konferencjaozlosci/

  ——————

  Prelegenci – specjaliści w dziedzinie pracy z psychiką, ciałem, duchem:

  ▶️ Marta Jagodzińska – psycholog, psychoterapeuta systemowy, pedagog. Pracuje z rodzinami, młodzieżą, dziećmi. Swoją wiedzą dzieli się podczas warsztatów, grup wsparcia, pracy indywidualnej w gabinecie i zajęć akademickich na Uniwersytecie SWPS. Założycielka Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion, właścicielka Alternatywny Punkt Przedszkolny Empatia, współtwórczyni i współzałożycielka projektu Empatia w edukacji.

  ▶️ Bartosz Zadurski – terapeuta strukturalnej pracy z ciałem, nauczyciel masażu powięziowego, trener świadomej pracy z ciałem, dyrektor Instytutu Holistycznej Pracy z Ciałem Zango.
  Organizator Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, Festiwal Masażu i Manualnych Terapii oraz Konferencje Terapii Powięziowych, warsztatów dla fizjoterapeutów, masażystów i terapeutów manualnych. Podejście holistyczne, w którym łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. (Zango Szkolenia – Fizjoterapia, Masaż, Terapia Manualna | zadurski.com)

  ▶️ Olga Filaszkiewicz – psychopedagog, certyfikowana trenerka Family-lab, dyplomowana trenerka komunikacji opartej na empatii, wykładowca akademicki, doktor nauk społecznych.

  ▶️ Maria Meissner – certyfikowany coach w podejściu Zen Coachingu – podejściu wspierającym w spełnionym i świadomym życiu. Zajmuje się pracą z indywidualnymi klientami znajdującymi się w trudnym momencie życiowym. Pomaga im przeżyć to co trudne do wytrzymania, odzyskać spokój i nadzieję; leczyć stare rany, budować kontakt ze sobą samym, jakiego nigdy wcześniej świadomie nie doświadczali i znajdować w sobie siłę, by podążać w życiu za tym, co jest dla nich naprawdę ważne. (mariameissner.pl)

  ▶️ Marta Bielicka – filolog, trenerka, pasjonatka i praktyk Porozumienia bez Przemocy, absolwentka Studium Komunikacji w oparciu o NVC, współtwórczyni i współzałożycielka projektu Empatia w edukacji.

  ▶️ Magdalena Kwaśniewska-Tafel – trener biznesowy, Provider TRE, Psychoterapeuta. Pracuje z klientami w oparciu o nowatorskie metody: MindSonar, TRE oraz Core Energetics. Po trzynastu latach pracy na stanowisku menadżerskim sięgnęła po swoją pasję, łącząc doświadczenie biznesowe z wiedzą rozwoju osobistego.

  ▶️ Ryszard Tafel – psychoterapeuta i fizjoterapeuta z 20-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Od 2007 r. właściciel Centrum Rehabilitacji Remedium. Obecnie prowadzi sesje indywidualne i grupowe terapeutyczne w nurcie Analizy Bioenergetycznej A.Lowena. Od lat inspirowany przez nauczycieli z dalekiego wschodu i zachodnich mentorów praktykuje holistyczne podejście do człowieka łączące pracę z ciałem i umysłem. (RemediuM – Centrum rozwoju | remedium-cr.pl)

  ——————

  Kupując bilet otrzymujesz możliwość uczestnictwa w 5 prelekcjach na głównej sali konferencyjnej oraz udział w jednym wybranym przez siebie spotkaniu o charakterze warsztatowym prowadzonym przez jednego z naszych prelegentów.

  Masz pytania lub wątpliwości?

  Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion

  kontakt@centrumfamilion.pl
  790 761 235

  Link do wydarzenia:
  https://www.facebook.com/events/454940205067380/

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here